Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новий житловий комплекс в центрі Києва

 

Вибір квартири – дилема. Хочеться недорого придбати в центрі, з красивим видом, багатою інфраструктурою, парковкою, закритим двором. Високі вимоги?
Новий житловий комплекс виконає бажання

У центрі Києва зводиться унікальний проект. Він відповідає вимогам вимогливих клієнтів. Придбати можна пентхауси: https://podil-plaza.com.ua/cms/penthausy.html – варіант для людей, які люблять особливі речі, шукають нестандартні рішення, готові платити. У житловому комплексі Podil Plaza & Residence об’єднані доступні речі: парковка, зручне місце розташування, чудова інфраструктура.Є особливості: історичний центр міста, закритий двір, чудовий вид з вікна квартир.

Особливості ЖК на Подолі

У розробці проекту брали участь фахівці з усього світу.Вони проаналізували місце розташування комплексу і створили проект, який вписався ідеально. Квартири відповідають європейським стандартам, зовнішнє і внутрішнє розташування, проектування грамотні.Компанія-забудовник більше 10 років працює на ринку і має чудову репутацію. Договірні зобов’язання виконуються. Вкладені гроші не зникнуть, а набудуть реального вид квартири або офісного приміщення.

Умови для життя в ЖК дозволяють родині або одному мешканцеві відчувати себе вдома з перших днів заселення, проводити дозвілля, ночувати, працювати, ростити дітей і радіти старості. Є й ресторани, СПА центри, фітнес центри. Все для активного дозвілля.Для відпочинку на свіжому повітрі прекрасна зелена зона. Молоді мами з дітьми оцінять. Покупки в двох кроках. Магазини на території. Парковка для авто, близькість метро оцінять, хто ненавидить пробки.

У комплексі можна придбати однокімнатну квартиру з прекрасним видом. Двокімнатна стане знахідкою для молодої сім’ї. Для сім’ї з дитиною або двома підійде трикімнатна.Для компаній, що займаються інвестиціями, є пропозиції офісної, комерційної нерухомості.

Чи варто житло витрачених грошей?

Купуючи квартиру, роблячи інвестиції, доводиться чекати окупності. Квартира стає оазисом, і комфорт виходить на перший план.Гроші знецінюються, заради житла в ЖК не шкода коштів. Ціни демократичні, доступні працює менеджеру. Капіталовкладення в нерухомість не знеціняться. Нерухомість в центрі не втратить цінність.Аналізуючи запити різних верств населення можна впевнено сказати, що ціна, місце, умови близькі до досконалості в ЖК. Шукати гідний варіант можна роками. Ми радили не втрачати шанс вигідно вкласти кошти і стати володарями унікального житла.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно