Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новопечерські Липки підтримали військових!

387.jpg
 

Житловий квартал «Новопечерські Липки», реалізований інвестиційно-девелоперської компанією UDP, днями надав підтримку Державній прикордонній службі України (військова частина 1492), яка попросила допомогти у придбанні бронежилетів і іншої необхідної амуніції.
Зокрема, компанією були закуплені та передані військовослужбовцям: бронежилети «Модуль-4», шоломи кевларові, двомісні намети, спальні мішки, балаклави, карімати, маски, наколінники і рюкзаки.

Як зазначив керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Медников, компанія UDP вже давно допомагає військовослужбовцям, які знаходяться безпосередньо в зоні антитерористичної операції, а також тим, хто охороняє кордон нашої країни.

«Тому, як тільки керівництво Державної прикордонної служби України попросило надати допомогу, в компанії відразу ж було прийнято рішення виділити кошти на придбання необхідної амуніції для військовослужбовців», – зазначив В. Медников.

У компанії UDP впевнені, що будь-яка допомога українським військовослужбовцям дуже необхідна і сподіваються, що невеликий внесок у загальну справу допоможе зберегти людські життя, а Україні бути і залишитися цілісною і сильною державою!

Джерело: novolipki.com

Возможно, Вам также будет интересно