Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Новорічна оренда: ціни на квартири вже підскочили

2136.jpg
 

У Києві та Одесі знайти місце ще реально, а от у Львові пропозицій залишилося мало
Оренда житла на новорічні свята в Україні підскочила в кілька разів – власники традиційно піднімають ціни на квартири і будинки напередодні Нового року та Різдва.Як розповів віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю Анатолій Топал, до 20-х чисел грудня попит на новорічну оренду може вирости на 20-25% від середньорічного попиту. Про це пише “Корреспондент”.

Якщо у звичайні дні подобова оренда квартир у цих містах коливається в районі 150-200 гривень, то на свята ціни підняли в 4-5 разів. Подібна ситуація і в інших містах: до свят тариф перераховують.”У Львові та Одесі пік попиту вже почався, в найближчі дні може бути на 120-150% вище, ніж середньорічний (за винятком, курортного сезону в Одесі). Вже до 24 грудня у Львові очікують, що квартиру на новорічні свята буде зняти неможливо “, – говорить Топал.

Київські орендодавці вже підняли вдвічі розцінки на добову оренду в період новорічних свят. Мінімальна ціна оренди квартири на Новий рік поки – від 1000 гривень за два дні. Середня – від 1600 гривень за добу, за умови оренди на три доби (4800 за три дні).Зустрічаються пропозиції і по 20 000 гривень за чотири дні.

Будинки та дачі в Києві та в найближчому передмісті пропонуються від 100 доларів на добу, за умови бронювання, мінімум на три дні.Будинки та дачі з басейном та сауною пропонуються від 300 доларів на добу, за умови бронювання на три дні.

Нова квартира-студія з хорошим ремонтом Одесі буде коштувати 900-1000 гривень, будинок – від 2500 гривень за добу.

За однокімнатну квартиру в центрі Львова просять від 600 до 1000 гривень за добу. Ціни піднімаються пропорційно кількості кімнат. І якщо в Києві та Одесі ажіотаж не надто високий, то у Львові знайти хорошу квартиру в центрі вже практично неможливо.Як розповіли місцеві ріелтори, деякі квартири тут забронювали ще з осені.

При цьому найохочіше здають квартири компаніям з кількох людей, які святкуватимуть на троє і більше доби.Якщо ви хочете зняти квартиру на добу-дві, можуть відмовити або попросять передзвонити безпосередньо перед заїздом – на випадок, якщо залишиться вільне місце.

Щоб підтвердити бронь, в більшості випадків просять заздалегідь оплатити добу проживання або перерахувати заставу. У деяких випадках просять перевести 50% передоплати на рахунок орендодавця.Більш згідливі власники просять у іногородніх гостей тільки фото квитків на поїзд.

Джерело: korrespondent.net

Возможно, Вам также будет интересно