Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нововведення в комунальному господарстві

main
 

ЖЕКи допустять до конкурсу на нових керівників будинків. Вони матимуть право взяти участь у конкурсі за призначенням керуючого багатоквартирного будинку, так як закон «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» не передбачає припинення їх діяльності, повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

«Рішенням зборів власники квартир і нежилих приміщень в багатоквартирному будинку можуть вибрати нового керуючого або передати будинок в управління ЖЕКу, який його обслуговував», – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що закон дає можливість співвласникам змінити обслуговуючу компанію, і право вибрати, хто буде керувати будинком.

З 1 липня 2015 року в Україні набув чинності Закон «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку».

Згідно з документом, якщо мешканці багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, до 1 липня 2016 роки не прийняли рішення про форму управління, виконавчий орган місцевої ради призначить керуючого на конкурсній основі.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, ЖЕКи продовжать обслуговувати житлові будинки і після 1 липня 2016 року, незалежно від того, створили мешканці об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) чи ні.

Джерело: economics.unian.net

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно