Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Novus планує в 2018 р відкрити сім нових магазинів в Києві

 

Мережа роздрібної торгівлі “Новус Україна” планує до кінця 2018 року відкрити сім нових магазинів в Києві, повідомила прес-служба компанії.
Згідно з повідомленням, мережа Novus в квітні розширилася до 39 торгових точок, відкривши новий магазин на просп. Героїв Сталінграда, 4а. Торгова площа нового двоповерхового магазину складає 921 кв. м.

Як повідомлялося раніше, ЄБРР відкрив мережі “Новус Україна” кредитну лінію в розмірі до $ 25 млн терміном на сім років для підтримки розширення мережі супермаркетів. Крім того, за інформацією ЄБРР, Novus отримає грант на $ 0,5 млн на підтримку енергозберігаючих технологій.

BT Invest створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії “Сандора” Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.Розвиває мережу продуктових супермаркетів Novus, що включає 39 магазинів, холдинг Stolitsa Group, який реалізує проекти нерухомості в Києві та Київській області, і виступає інвест-партнером будівництва столичного торгово-розважального центру Retroville.Крім того, BT Invest має у власності бізнес-центр в Литві і разом з українськими партнерами реалізує новий інфраструктурний проект – морський порт в Миколаєві.

АМКУ в 2016 році дозволив компаніям Numbel Holdings Limited, Skopian Holdings Limited, Sopason Holdings Limited (всі – Нікосія, Кіпр), “БТ Інвест Україна” та “Новус Україна” (обидві – ТОВ, Київ) купити частки в статутних капіталах будкомпаній “Лісовий затишок “,” Есвалда “,” Червона Капелюшка “,” Консерела Україна “(Всі ТОВ, Київ) і “Сталь-Інвест” (Бориспіль Київської обл.).

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно