Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Нью-йоркський аеропорт Ла Гуардія повністю перебудують до кінця 2021

5353.jpg
 

Нью-йоркський аеропорт Ла Гуардія буде повністю перебудований з 2016 до кінця 2021 року.

Витрати на масштабну реконструкцію терміналів і іншої інфраструктури складуть близько чотирьох мільярдів доларів, пише The New York Times.

Офіційне оголошення про проект зробили віце-президент США Джозеф Байден, рік тому порівняв Ла Гуардія з повітряними гаванями країн третього світу, і губернатор штату Нью-ЙоркЕндрю Куомо.

Найдорожчим заходом стане знесення будівлі центрального терміналу, будівництво нового та облаштування зручного під’їзду до нього.

Перша частина нових будівель аеропорту буде відкрита для пасажирів в 2019 році.

“Проект передбачає повну заміну аеропорту. Нью-йоркці цього заслуговують вже давно. І тепер ми збираємося це зробити”, – сказав Куомо.

За його словами, керівництво Ла Гуардія і планувальна комісія прийшли до висновку, що ремонтувати аеропорт марно – його можна тільки повністю перебудувати.

“Для того щоб бути кращим містом світу, потрібно мати кращу інфраструктуру”, – зазначив керівник планувальної комісії Деніел Тішмен.

Будинки і споруди будуть перенесені ближче до автостради, що вивільнить додатковий простір для нових руліжних смуг і допоможе вирішити проблему з хронічними затримками рейсів в Ла Гуардія.

Цього року Ла Гуардія виділяється серед аеропортів США найбільшою кількістю запізнень – у січні-травні лише 66% рейсів були прийняті аеропортом вчасно.

Джерело: newbud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно