Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ОАЕ б’ють рекорди по будівництву

6430.jpg
 

Критий лижний спуск довжиною 1,2 км поб’є поточний рекорд, утримуваний спуском в Mall of the Emirates (400 м), відкритий в 2005 році.Унікальний спуск буде центром всього комплексу, в якому також планується побудувати житлову вежу висотою 711 м з готелем на 350 номерів, рестораном під відкритим небом та оглядовим майданчиком.

Крім того, проект передбачає найбільший у світі критий спортзал площею 25 тис. Кв. м, променад довжиною 9 км і чотирикілометровий канал. Ще буде велосипедна доріжка на 9 км, пляж, гіпермаркет і площа для проведення масових заходів місткістю 60 тис.чоловік.

Будівництво оцінюється в $ 6,8 млрд. Проект зв’яже існуючий комплекс Meydan з «Бурдж Халіфа», найвищим хмарочосом у світі. Житлом передбачається забезпечити 78 тис. Чоловік.Будівництво планується завершити в 2020 році, коли ОАЕ буде приймати всесвітню виставку World Expo 2 020.

«Наш проект – це думки про майбутнє. Це буде Дубай завтрашнього дня.Підтримка наших партнерів у минулому допоможе втілити наш проект в життя », – сказав голова компанії Саїд Аль Тайер.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно