Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Обвалу на ринку нерухомості загрожує прискорення через майбутню розпродажі заставного житла банків-банкрутів?

4145.jpg
 

Нинішнього літа український ринок нерухомості чекає справжній бум – на нього збираються викинути нерухомість, що знаходиться в заставах за простроченими кредитами у проблемних банків.

Відповідно, дана розпродаж може стати поштовхом до прискорення падіння цін на житло.

«На нашому інформаційному портфелі вже викладена інформація про заставної нерухомості 15 з 50 проблемних банків, в яких працюють тимчасові адміністрації або ліквідаційні комісії. Але це лише загальні відомості, без цін, вони будуть доповнюватися.До того ж в найближчі місяці буде вестися активна робота над тим, щоб на порталі з’явилася інформація про нерухомість по портфелях усіх 50 банків, і почалися реальні продажі застав », – розповів напередодні директор департаменту реалізації планів врегулювання іуправління активами неплатоспроможних банків Фонду гарантування вкладів фізосіб Андрій Шевченко. Він не зміг назвати точну кількість лотів, сказав лише, що мова буде йти про продаж тисячі об’єктів нерухомості, за яким не гасяться кредити в проблемних банках.

Найбільший пул нерухомості найближчим часом буде виставлений від Банку Форум та Брокбізнесбанку, повідомив Шевченко.

Зазначу, що згідно з даними вітчизняних і зарубіжних експертів, завдяки майже триразовому обвалу гривні доларові ціни на житло в Україні за останній рік з невеликим звалилися в два рази.

Експерти і без того прогнозували продовження зниження ціни квадратного метра до кінця поточного року – приблизно на 20-30%.Якщо ж влітку на ринок буде ще й викинута заставна нерухомість збанкрутілих українських банків за демпінговими цінами, то обвал цін може виявитися ще більш глибоким.

Джерело: ibud.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно