Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Очікування реформ змушує продавців квартир опускати ціни.

2274.jpg
 

Наскільки продуктивним був для ринку купівлі-продажу житлової нерухомості грудня 2014, і чим він відрізнявся від січня 2015 року, розповіла експерт у сфері купівлі-продажу нерухомості, керівник відділу продажів АН & quot; Планета Оболонь & quot; Юлія Войналович, передає РБК-Україна.

Наскільки продуктивним був для ринку купівлі-продажу житлової нерухомості грудня 2014, і чим він відрізнявся від січня 2015 року, розповіла експерт у сфері купівлі-продажу нерухомості, керівник відділу продажів АН “Планета Оболонь” Юлія Войналович, передає РБК-Україна.

– Ось і підходить до кінця січень місяць. Яким він був для ринку нерухомості по відношенню до грудня 2014?

– Грудень пройшов досить активно: покупці вирішували свої питання в старому році, а продавці, боячись нових законів і податків, активно погоджувалися на запропоновані покупцями ціни.Січень – навпаки, місяць вичікування: покупець чекає, коли продавець прийде в себе і опустить вартість, – повідомила Войналович.

У новому 2015 страх перед новими законами та податками переслідує не тільки продавців квартир, а й покупців.Чи зважаться продавці знизити ціни, поки покупці ще здатні купувати? Поки питання залишається відкритим.

Джерело: online.rbc.ua

Возможно, Вам также будет интересно