Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Один вдома: особняк на острові для тих, кому набридли навколишні

17593.jpg
 

own-ISLAND8

У прагненні втекти від метушні мегаполісів люди готові оселитися навіть на безлюдному острові. Одна з ріелторських компаній пропонує саме такий варіант.
На продаж виставлено чудовий будинок на одному з островів і біля берегів Шотландії. Дістатися туди можна тільки по 125-метровому пішохідному мосту. Та й чи варто будинок з усім островом дешевше, ніж квартира в Лондоні.

own-ISLAND2

У північно-західній частині архіпелагу Гебридських островів біля берегів Шотландії розташований невеликий острівець з будинком. Житло було побудовано ще в 1910 році. Через 100 років його вирішили відремонтувати, і колишні власники виставили будинок на продаж.

own-ISLAND7

До будинку з Великої землі можна дістатися тільки по 125-метровому мосту. Магазин знаходиться в милі від найближчого села Брейклетт.Тому, якщо кудись захочеться вибратися з острова, необхідно мати свою машину, яку, до речі, можна припаркувати тільки перед містком.

own-ISLAND1

Інтер’єр виконаний із сучасних матеріалів, але з елементами декору 1910-х років.

У будинку знаходиться три спальні з величезними ліжками. Кухня обладнана за останнім словом техніки.

Старі господарі вирішили розширити площу будинку і прибудували до нього місце для басейну і сауни.Вартість будинку з островом становить 310 тисяч фунтів стерлінгів, що набагато менше, ніж ціна квартири в Лондоні.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно