Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Один з районів Гельсінкі забудують хмарочосами

16154.jpg
 

Гельсінкі запустив конкурс проектів Helsinki High-Rise, щоб забудувати район Пасіла висотними будівлями.
Конкурс Helsinki High-Rise буде розділений на два етапи. Спочатку учасники представлять спільні проекти забудови території, а потім два-чотири переможця приступлять до більш детальній розробці плану.Переможець конкурсу буде оголошений в другій половині 2018 року, а будівництво почнеться в 2021 році.

Зона висоток з’явиться на південь від центральної частини району Пасіла. У хмарочосах розташуються житло, офісні і комерційні площі.Щоб облагородити район, планується будівництво невеликих будинків, в яких відкриються магазини, кафе і ресторани, а також заклади побутового обслуговування.

Уже зараз в Пасіла знаходяться ключові для ділового і культурного життя фінської столиці об’єкти: виставковий центр Messukeskus, концертно-спортивний комплекс Hartwall Areena, телерадіоцентр YLE.Влада хоче перетворити район в другій за значимістю міський центр, головну зону офісного будівництва та місце проведення великих міських заходів. Планується, що до 2040 року тут будуть проживати близько 30 000, а працювати – понад 50 000 чоловік.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно