Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ОЕС України технічно готова до опалювального сезону

17698.jpg
 

Об’єднана енергосистема (ОЕС) України в частині технічної підготовки і проведення ремонтних кампаній готова до опалювального сезону 2017/2018 рр., Повідомив глава НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
“Ремонтна кампанія завершена ще не на всіх теплових блоках, але вони йдуть в графіку і ніяких проблем з технічної точки зору готовності енергосистеми по обладнанню магістральних мереж і по генерації не очікується”, – сказав він.

У той же час В.Ковальчук звернув увагу на недостатні запаси вугілля перед стартом опалювального сезону на складах ТЕС і ТЕЦ країни, хоча на сьогодні вони більше, ніж рік тому.

За його словами, за останні роки країна навчилася працювати в умовах підвезення вугілля з зовнішніх джерел, а не тільки накопичених запасів і власного видобутку.Зокрема, генкомпанії надали графіки імпорту антрациту і нарощування видобутку вугілля газової групи на протязі осені-зими 2017/2018 рр.”За умови виконання цих зобов’язань генеруючими компаніями ми не очікуємо ніяких проблем і цього достатньо, щоб забезпечувати стабільну роботу енергосистеми прямо зараз і мати певний запас на майбутнє”, – зазначив В.Ковальчук.

В цілому глава НЕК оцінює необхідність країни у вугіллі, необхідному для проходження опалювального сезону в 14 млн тонн (з них – 3,3 млн тонн антрациту), що на 2 млн тонн більше, ніж в опалювальному сезоні 2016/2017 рр.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно