Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Окупанти Криму хочуть розпродати 30 санаторіїв до кінця року

6850.jpg
 

Про це журналістам повідомив голова Комітету Держради РК по санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк.

За його словами, ці підприємства зараз практично не працюють і «тягнуть на дно» всі показники.Також є об’єкти, які «тримаються на плаву з останніх сил», але їх завантаження становить 30-40%. «Чим швидше ми віддамо їх під інвестроекти або продамо, тим швидше показники випростовується, тому що більшість зберегло свої колективи», – зазначив А.Черняк.

Так, додав він, 60,5% з 116 націоналізованих санаторіїв і пансіонатів знаходяться в задовільному стані, а 6,5% – у незадовільному.Зокрема, об’єкти потребують капітального ремонту, оновленні медичного обладнання та відновленні берегоукріплювальних споруд.

Глава комітету уточнив, що найважче стан зараз у дитячого оздоровчого центру «Космос», дитячого оздоровчого центру «Чорномор’я», Кримського республіканського клінічного центру фізіотерапії і пульмонології, пансіонатів «Ізумруд» і «Політ».Проте по цих об’єктах вже надходять пропозиції від інвесторів.

А.Черняк також повідомив, що наступного року кримські санаторії, які передали у федеральне ведення, отримають інвестиції в розмірі 3500000000 рублів.

Комітет рекомендував Раді міністрів РК провести інвентаризацію санаторно-курортних установ, що знаходяться у власності Криму, а також розглянути можливість передачі непрацюючих і неефективно працюючих установ в оренду або для відчуження до кінця 2015року.

Джерело: news.allcrimea.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно