Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Олімпійське селище в Ріо: апартаменти “непридатні для життя”?

 

25 липня перші спортсмени заселилися в Олімпійське селище. Офіційне ж відкриття одного з головних атрибутів Олімпіади відбулося 24 липня. У комплексі, що складається з 31 будівлі, будуть проживати приблизно 18 тис. спортсменів. Чисельність обслуговуючого персоналу становить 13 тис. осіб.

В Олімпійському селищі знаходиться велика зона харчування на 5 тис. осіб, оснащений найсучаснішими тренажерами спортивний зал, клініка, зона відпочинку, салон краси, мультирелігійний центр і сім пралень. Вона розташована на заході бразильського мегаполісу, в півтора кілометрах від Олімпійського парку, де пройде більшість змагань.

За інформацією Міжнародного олімпійського комітету (МОК), в селі є і так зване «місце скорботи», де пройде спеціальна церемонія в пам’ять про людей, які загинули під час Олімпійських ігор. Після проведення Олімпіади всі будівлі та квартири розпродадуть заможним громадянам в Бразилії.

Австралія проти бруду

Але в самому селі не все так красиво і весело, як обіцяли організатори. Так, спортсмени австралійської збірної, які прибули на Літні Ігри – 2016, відмовилися оселитися в Олімпійському селищі. За їх словами, виділені для них «апартаменти» непридатні для життя, повідомляє Олімпійський комітет Австралії.

Як розповіла голова австралійської делегації Кітті Чилер, в приміщеннях зламані туалети і протікають водопровідні труби, зі стін стирчать оголені електричні дроти, а на сходах не працює освітлення. Навколо купи бруду.

Вона підкреслила, що з такими ж проблемами зіткнулися спортсмени з Британії і Нової Зеландії. Поки олімпійці живуть в готелях, розташованих неподалік від Олімпійського селища. Місцева влада вживає «термінових заходів», але поки невідомо, чи встигнуть вони усунути всі неполадки до початку Ігор. До речі, навіть бразильські атлети поки вирішили оселиться в готелі.

Українці бруду не бояться

Українським олімпійцям не доведеться вибирати. Додаткових коштів на готелі у наших спортсменів просто немає. Перша українська делегація вже вилетіла в Ріо-де-Жанейро. У першій групі вирушили представники спортивної гімнастики, академічного веслування, вітрильного спорту, стрільби з лука та стрибків на батуті.

«Наших олімпійців чекає тривала авіаподорож із транзитом в Амстердамі. У Ріо-де-Жанейро вони доберуться в 23:45 за київським часом», – повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Додамо, що до складу збірної України в Ріо увійшли 205 спортсменів, які будуть змагатися в 27 видах спорту.

Нагадаємо, що Олімпіада в Ріо стартує 5 серпня.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно