Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Оновлений Київський зоопарк відкриють навесні 2018 року

17542.jpg
 

До наступної весни київська влада обіцяє закінчити реконструкцію першої черги зоопарку.
Столична влада планує відкрити першу чергу реконструкції Київського зоопарку навесні 2018 року. Про це з посиланням на слова мера Києва Віталія Кличка повідомляє офіційний сайт КМДА.

За словами мера, столична влада вирішила здійснити реконструкцію і перетворити київський звіринець в сучасний зоопарк. «Першу частину оновленого зоопарку відкриємо наступної весни», – пообіцяв Віталій Кличко.

«Зі своїми дітьми я побував у багатьох зоопарках світу.І коли вони вперше відвідали київський, головною їх емоцією було співчуття до тварин. Я спілкувався з директором берлінського зоопарку, який за площею майже такий же, як і київський.Він сказав, що якщо в звіринці люди відчувають тільки співчуття до тварин, то це поганий зоопарк », – цитує слова Віталія Кличка прес-служба КМДА.

Серед інших об’єктів, які обіцяють оновити і перетворити в місце комфортного відпочинку, значиться столичний Гідропарк. За словами мера, вже є інвестори, зацікавлені в здійсненні цього проекту.

«Тривають переговори, ми хочемо створити там парк розваг, наш український« Діснейленд ». Плануємо, що вже в наступному році почнемо втілювати проект.Я пам’ятаю з дитинства, що в Гідропарку були хороші атракціони, і зараз ми хочемо створити сучасний парк розваг », – повідомив Віталій Кличко.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно