Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Оновлено порядок розрахунків за газ, теплопостачання та електроенергію

6214.jpg
 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості разом з Мінфіном оновили Порядок проведення розрахунків за природний газ, теплопостачання та електроенергію. Про це йдеться в наказі від 3 серпня 2015 № 493/688.

Порядок визначає взаємовідносини між органами Державної казначейської служби, департаментами фінансів обласних держадміністрацій, департаментом фінансів виконавчого органу Київської міської ради, Міненергетики, НАК «Нафтогаз України», ДП«Енергоринок» та іншими учасниками розрахунків за газ, теплопостачання та електроенергію.

Розрахунки проводяться за згодою сторін на підставі актів звірки за нарахованими пільгами, субсидіями та компенсаціями населенню або договорів, що визначають обсяг щомісячного споживання ресурсів (товарів, послуг), та спільного протокольного рішення проорганізацію взаєморозрахунків за газ і теплопостачання; спільного протокольного рішення про організацію взаєморозрахунків за електроенергію; спільного протокольного рішення про організацію взаєморозрахунків за електроенергію і газ.

Схеми розрахунків узгоджують відповідні департаменти фінансів спільно з постачальниками і / або транспортувальниками ресурсів і контролюють відповідні органи Казначейства.

Всі учасники розрахунків відкривають рахунки в органах Казначейства (крім енергопостачальних компаній та ДП «Енергоринок», які відкривають рахунки зі спецрежимом використання в уповноваженому банку).

Всі учасники розрахунків зобов’язані забезпечувати підписання спільних протокольних рішень напроведеніе розрахунків протягом 2 робочих днів з дня отримання таких спільних протокольних рішень.

Кошти на підставі спільних протокольних рішень про організацію взаєморозрахунків зараховуються:

– За газ і теплопостачання – до загального фонду держбюджету;

– За електроенергію – на рахунок ДП «Енергоринок» за умови відсутності у суб’єктів господарювання, якіє постачальниками і транспортувальниками газу, можливості взяти участь у проведенні розрахунків за спожиту електроенергію.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно