Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ООН виділить понад 24 мільйона на відновлення житла в Донецькій області

29181
 

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) виділить понад 24 мільйонів гривень на відновлення до кінця 2016 року 650 приватних та 24 багатоповерхових будинків, зруйнованих у Донецькій області в результаті військових дій.

Про це повідомила прес-служба Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) з посиланням на представника UNHCR в Україні Пабло Матеу.

“Одна з найбільших проблем, про яку говорять переселенці, – це відсутність житла. В результаті конфлікту багато сімей на сході України втратили будинки, частина людей в зоні конфлікту проживають в напівзруйнованих будівлях. Щоб допомогти цим категоріям населення Агентство ООН у справах біженців виділило понад 24 мільйонів гривень, які будуть витрачені на придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт”, – цитує Матеу прес-служба.

Як наголошується в повідомленні, до кінця року планується відремонтувати 650 приватних будинків і 500 квартир в 24 багатоповерхових будинках, в яких будуть проживати 2645 жителів Донецької області.

Географія проекту охоплює Сіверськ, Светлодар, Бахмут (Артемівськ), Торецьк (Дзержинськ), Верхньоторецьке, Новогородськ, Гірник, Красногорівку, Слов’янськ, Краматорськ, Мар’їнку та прилеглі населені пункти, жителі яких постраждали під час бойових дій.

Реалізацією проекту займеться благодійний фонд АДРА України. “На допомогу у відновленні житла може претендувати кожен житель населених пунктів, в яких діє проект. Обов’язкова умова – наявність акта руйнування і документів, що підтверджують право власності на об’єкт нерухомості”, – цитує прес-служба УВКБ ООН менеджера проектів АДРА України Алі Кардеса.

Перевага буде надаватися найбільш соціально вразливим категоріям населення – багатодітним, неповним сім’ям і т.д. Зараз моніторингова група проекту займається визначенням будинків для участі в ньому і оцінки ступеня руйнувань.

Прес-служба зазначила, що в 2015 році АДРА України спільно з Агентством ООН у справах біженців відремонтували 687 приватних та 43 багатоквартирних будинки в Донецькій області.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно