Категории
671.jpg
Оприлюднено список ста найбільших будівельних компаній України
14.08.2014 Недвижимость
 

Згідно з даними рейтингу “ТОП-100. Найбільші компанії України”, найбільшою будівельною компанією України (житлове та комерційне будівництво) за підсумками 2013 залишається “Київміськбуд”.
Зокрема, за даними видання, чистий дохід Холдингу “Київміськбуд” за вказаний період склав 2,07 млрд грн.

На другому місці рейтингу “К. А. Н Строй” з чистим доходом 1,24 млрд грн, що на 18,10% менше показника 2012 року.

Замикає трійку лідерів “Концерн АВЕК і Ко”, чистий дохід якого впав в 2013 році на 16,59% до 629 млн грн.

Крім того, за даними експертів нерухомості “Кредит-Рейтинг”, ПАТ “Київміськбуд” залишається однією з найбільш активних будівельних компаній на ринку нерухомості.

Аналітики пояснюють це тим, що сегмент житлової нерухомості в даний час є найбільш стійким до негативних економічних факторів і характеризується помірним діапазоном коливання цін (в межах 5-15 п. П.).

Також експерти відзначають ще кілька важливих тенденцій, які спостерігаються в сегменті житлової нерухомості, а саме: часткове переміщення попиту з сегменту “бізнес” у сегменти “економ +” і “еліт”.

Так, за підсумками 2013вперше за останні кілька років попит з боку населення на новобудови перевищив попит на вторинне житло.Зокрема, за словами експертів, це пов’язано з використанням в новобудовах енергозберігаючих технологій (що в умовах подорожчання послуг ЖКГ особливо актуально) і нових внутрішньобудинкових інженерних мереж.

Джерело: unn.com.ua

Читайте также

** *