Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Орендарям цікаві елітні квартири в нових будинках

9081.jpg
 

За даними аналітичного центру агентства нерухомості Park Lane, в січні 2016 року обсяг коштів, витрачених на оренду елітної нерухомості Києва (від 2,5 тис. Дол. США на місяць) склав 16 тис. 272 ​​дол. США. Це на 5% нижче показників грудня.Частка угод в елітному сегменті зайняла 4% від усіх угод з оренди, укладених протягом місяця. Витрати на оренду в елітному сегменті склали 20% від всієї суми витрат на оренду нерухомості в столиці за результатами січня.

Квартири зайняли 60% від усього обсягу ринку оренди елітної нерухомості. У орендарів даної категорії в січні попит мали квартири в нових будинках (від 2013 року побудови) з ремонтом в центральній частині Голосіївського та Шевченківського районів.Затребувані площі – 80-130 кв. м за ціною від 15 до 18 дол. за кв. м / місяць.

Нежитловий фонд склав 10% ринку елітної нерухомості в січні.У цій категорії орендарів цікавили офісні приміщення відкритого типу, з фасадної групою, зручною транспортною розв’язкою в Дніпровському районі. Популярними були офіси на перших поверхах в нових будинках площею близько 180 кв. м.Орендна ставка таких пропозицій склала від 10 до 12 дол. За кв. м / місяць.

Будинки зайняли 30% ринку оренди елітної нерухомості.Тут користувалися попитом сучасні будинки в межах міста (Печерський, Солом’янський райони) з прибудинковою територією 6-12 соток, з висококласним ремонтом, готові для проживання. Вартість таких пропозицій склала 9-13 дол. США / кв. м.

«Не дивлячись на тривалі новорічні канікули, в сегменті оренди елітної нерухомості в січні було досить багато запитів з боку орендарів.Стабільним попитом користуються апартаменти в нових будинках, комерційні приміщення біля зручних транспортних розв’язок і приватні будинки, розташовані в межах міста. В незалежності від профілю об’єкта, орендарів цікавить пропозиція з якісним ремонтом.У лютому ми очікуємо активізацію попиту, при цьому істотної зміни орендних ставок не прогнозуємо », – аналізує ситуацію Вікторія Барабаш, Генеральний директор АН Park Lane.

Джерело: 100realty.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно