Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ОСББ необхідний механізм для виконання прийнятих рішень

2965.jpg
 

Це буде гарантувати інвесторам і виконавцям послуг отримання коштів від цього ОСББ за виконані роботи та надані послуги.

Інвестори готові будуть співпрацювати з ОСББ, пропонувати їм вигідні умови кредитування або пільгові ціни на ті чи інші роботи (наприклад, термомодернізація будинків), якщо будуть впевнені, що їх роботи або послуги будуть оплачені.Про це ІАП «Столична нерухомість» розповів Артем Соколов, директор керуючої компанії «Комфорт таун».

«Зараз це гальмується з двох причин.По-перше, необхідно розробити механізм прийняття рішень, визначити необхідний кворум – наприклад, якщо 51% учасників зборів проголосували за утеплення стін, то це відбувається. Наступний крок – це обов’язок виконувати прийняте рішення всіма.Тому що зараз є проблема, коли навіть 70% жителів готові відремонтувати під’їзд, або утеплити будинок, але інші просто не хочуть платити за це. І поки немає механізму змусити їх платити.А механізм повинен бути наступним: якщо рішення прийняте відповідною кількістю членів ОСББ, то в наступному місяці в платіжці додається відповідна сума на відповідну потребу.Якщо це відбудеться, то інвестори будуть готові співпрацювати з таким ОСББ, і завдяки цьому можна буде реанімувати весь житловий фонд », – переконаний експерт.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно