Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ОСББ в червні 2018 року залучили в три рази більше “теплих кредитів”, ніж в червні минулого року

 

У 2018 році об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) демонструють дедалі більшу зацікавленість в енергоефективних заходах в порівнянні з попередніми роками, про що свідчать підсумки червня, повідомляє Державне агентство енергоефективності таенергозбереження України (Держенергоефективності).
“Так, в червні ц.р. більше 300 ОСББ скористалися” теплими кредитами “на суму 90 млн грн, що майже в 5 разів перевищує показник червня минулого року. Тоді близько 90 ОСББ отримали 18,5млн грн” теплих кредитів “, – повідомляє в неділю вранці прес-служба Держенергоефективності.

В Агентстві відзначають, що моніторинг результатів дії програми демонструє зростання попиту ОСББ на “теплі кредити”, зростання довіри і впевненості в дієвості механізму співфінансування енергозберігаючих заходів.

У 2018 протягом всього 2,5 місяців 930 ОСББ залучили 260 млн грн “теплих кредитів”, що майже вдвічі більше суми коштів, отриманих ОСББ на утеплення за весь 2017 рік, а саме – 140 млн грн.

“Пропонуємо ОСББ продовжити підготовку до наступного опалювального сезону і утеплити будинки, скориставшись програмою” теплих кредитів “, – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук і пояснив, що серед переваг участі в програмі -можливість заощадити на витратах при впровадженні енергоефективних заходів, зменшити рахунки за комунальні послуги, збільшити вартість квартир в термомодернізованном будинку.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно