Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ОСББ збільшили обсяг кредитів на утеплення будинків в 4 рази

16443.jpg
 

За січень-лютий 2017 року ОСББ і ЖБК залучили 3,3 млн грн на впровадження енергоефективних заходів в своїх будинках.
Організації співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів у січні-лютому 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року збільшили в 4 рази обсяг залучення кредитних коштів на утеплення багатоквартирних будинків – до 3,3 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з питань енергоефективності та енергозбереження з посиланням на главу відомства Сергія Савчука.

«За січень-лютий 2017 року ОСББ та ЖБК (житлово-будівельні кооперативи – УНІАН) залучили 3,3 млн грн на впровадження енергоефективних заходів в своїх будинках. Це в 4 рази більше, ніж за аналогічний період 2016 року.Зросла і кількість ОСББ, які беруть участь в програмі. У 2017 році у нас вже 33 ОСББ-учасника, тоді як в минулому році за цей період – тільки 12 », – цитує прес-служба Савчука.

За його словами, безсумнівним фактом є підвищена поінформованість громадян про переваги впровадження енергоефективних заходів: заміна вікон на енергоефективні, встановлення приладів обліку тепла, облаштування ІТП, утеплення будинків тощо, аголовне, що на реалізацію цих заходів всі ці сім’ї отримують істотну безповоротну фінансову допомогу від уряду і місцевої влади.

Також повідомляється, що за останній тиждень ще 4 ОСББ залучили понад 400 тис.грн на різні енергоефективні заходи.

«Всього з початку дії програми нею скористалися 664 ОСББ, використавши більш 80 млн грн на утеплення будинків», – наголошується в повідомленні.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно