Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ощадбанк ввів комісію за оплату послуг ЖКГ

16688.jpg
 

Комісія в Києві склала 3 грн за кожну платіжку.
«Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може незначно відрізнятися в залежності від регіону.При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. У Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня складає 3 грн », – повідомили в прес-службі Ощадбанку.

У держбанку нагадують, що вже «на протязі двох місяців київські відділення обробляють значно збільшена кількість комунальних платежів у зв’язку з відмовою” Укрпошти “від проведення платежів ГІОЦ».

Комісію 3 грн за прийом платежів ЖКГ Ощадбанк намагався встановити ще в листопаді 2016 року – вона повинна була вступити в силу з 1 грудня. Але після того тема набула значного резонансу і змусила втрутитися в тарифоутворення банку президента Петра Порошенка.Банк «відклав» введення комісії до тих пір, поки не «розробить механізм, який дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення».

Ощадбанк придумав цей захист – без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картами Ощадбанку.«Наголошуємо, найменш соціально захищена категорія, пенсіонери, зможуть оплачувати комунальні платежі через каси банку БЕЗ комісії при розрахунку пенсійною карткою Ощадбанку», – повідомили в Ощадбанку.

Інші клієнти Ощадбанку, а також пенсіонери, які не є клієнтами держбанку, повинні платити в касі комісію.Фактично держбанк таким чином закликає інших пенсіонерів-киян переходити у нього на обслуговування, обіцяючи «безкоштовне оформлення пенсійної картки Ощадбанку».

У інших споживачів без комісії Ощадбанку приймає платежі тільки через дистанційні канали платежів:

– інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку) – в Києві їх більше 400;

– «комунальне додаток» в мобільному іінтернет-банкінгу «Ощад 24/7» – більш 1,26 млн клієнтів Ощадбанку є користувачами Ощад24 / 7;

– сайти ГІОЦ gioc.kiev.ua і ЦКШ cks.kiev.ua (власникам «Картки киянина» і «Моїй карти») – емісія «Картки киянина» вже склала близько 500 тис карт, «Моїй карти» в Києві – 150 тис.«На початок 2017 роки ми зафіксували, що вже 50% платежів проходить через дистанційні канали, а не через касу (у 2014 році цей показник був на рівні 20%)», – повідомили в Ощадбанку.

Джерело: finclub.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно