Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Особняк від Леонардо да Вінчі виставлений на продаж

livorno
 

В італійському містечку Ліворно розташувалася розкішна вілла, колишня фортеця, яку спроектував і збудував сам Леонардо да Вінчі.

Сьогодні це творіння архітектурного мистецтва можна купити від 5600000 $ до 11200 тисяч $.

Стіни, які охороняли фортеця, були розроблені найбільшим архітектором сторіччя ще в 16 столітті, коли він працював ще військовим інженером.

А в 19 столітті господинею цього будинку стала не менш відома Еліза Бонапарт – сестра Наполеона.

Багато років пізніше фортеця була реконструйована і перетворилася на розкішну віллу, яка містить одразу кілька історичних об’єктів.А саме: готель Искья, де якийсь час провів поранений Гарібальді, вежа, побудована для захисту Амальфійского узбережжя від піратських нападів і замок на Лігурійському Рив’єрі.

Особняк був побудований з цегли і натурального каменю, він займає площу близько 773 квадратних метра. Будівля має 4 розкішних поверху і цокольний поверх. Підлоги в будинку виконані з теракоти, а карнизи – з міді.На цокольному поверсі, з’єднаному з першим внутрішніми сходами, є коридор, який веде до вітальні. З неї відкривається прекрасний вид на море. Так само поруч розташована їдальня, ванна кімната і гардеробна, кухня та комора.

Джерело: accbud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно