Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

П’ятикратне визнання!

442.jpg
 

За підсумками незалежного некомерційного дослідження ринку житлових новобудов Києва «Ревізор новобудов», житловий квартал «Новопечерські Липки» був визнаний кращим в 5 номінаціях з 7.
9 липня 2014, були підведені підсумки незалежного та некомерційного дослідження ринку житлових новобудов Києва «Ревізор новобудов», який організував портал пошуку нерухомості Address.ua.

В експертну раду увійшли 10 компаній: Asters, ARPA Real Estate, AstapovLawyers International Law Group, Colliers international, Homeland Estate, Kiev Standard, КPD Consulting Law Firm, First Realty Group (АН Park Lane і «Благовіст)« Панбуд », Ukrainian Real Estate Club і журнал «ПМЖ».

Протягом трьох місяців експерти збирали інформацію, після чого з 147 житлових комплексів, що знаходяться на стадії будівництва або введених в експлуатацію, вибрали кращі в семи номінаціях.

Житловий квартал «Новопечерські Липки», реалізований інвестиційно-девелоперської компанією UDP, завоював перші місця в категорії «преміум» відразу в 5 номінаціях з 7 можливих, випередивши такі комплекси як «Park Avenue», «Nobel homes» «Престиж хол», «Централ Парк »та інші.

Зокрема, квартал отримав визнання в таких номінаціях:

– «Фінансова лояльність» – визначався об’єкт, у якого найбільш лояльні умови покупки для кінцевого покупця.

– «Турбота про планету» – визначався об’єкт, при будівництві якого було завдано найменший збиток планеті.

– «Здорове дихання» – визначався об’єкт, проживання в якому сприяє підтримці і зміцненню здоров’я.

– «Випереджаючи час» – визначався об’єкт, в якому забудовник достроково виконує свої зобов’язання перед інвесторами.

– «Зручність життя» – визначався об’єкт, життя в якому максимально зручна для жителів.

«Це далеко не перша нагорода кварталу, але особливо приємна тим, що« Новопечерські Липки »змогли стати першими в 5 номінаціях з 7 можливих, – підкреслив керівник відділу продажів ЖК« Новопечерські Липки »Віталій Медников.- Удвічі приємна ця перемога тим, що незалежне журі конкурсу визнало наш квартал кращим серед таких цікавих та гідних житлових комплексів як «Park Avenue», «Престиж хол» і «Централ Парк».

«Забудовники, які надають максимум інформації про об’єкт, про будівельні матеріали, у яких в наявності всі дозвільні документи та чинні будівельні майданчики, оцінюються експертами, так само як і споживачами, набагато вище, – зазначила ОльгаЄрошенка, CEO & Co-founder Ukrainian Real Estate Club. – У результаті такі об’єкти і стають номінантами в тій чи іншій категорії.Саме відкритість і доступність інформації для споруджуваних об’єктів на ринку, де довіра до забудовника на сьогодні мінімально, а недобудови в кожному районі, стають основними перевагами при виборі ».

Джерело: novolipki.com

Возможно, Вам также будет интересно