Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Panasonic планує будівництво “розумного міста” у США

18675.jpg
 

В останні роки компанія Panasonic активно розвивається в бік високотехнологічного міського дизайну. Її найбільший проект в цій сфері – будівництво «розумного міста» в США. Проект планують завершити до 2026 року.
Ініціатива є частиною більш великої програми Panasonic під назвою CityNow, – повідомляє Business Insider.

Проект буде реалізований недалеко від аеропорту Денвера, штат Колорадо.На ділянці порожньої землі площею 162 га вже розміщені пристрої для роздачі безкоштовного Wi-Fi, світлодіодні вуличні ліхтарі, датчики забруднення повітря, сонячні панелі і камери стеження.У разі відключення електроенергії район зможе автономно існувати протягом 72 годин.

Важливу роль у функціонуванні розумного міста буде грати безпілотний транспорт: вже навесні тут з’явиться автономний автобус.Надалі на ділянці шосе довжиною 24 км буде розгорнута високотехнологічна система Road X, яка буде обмінюватися даними з безпілотними автомобілями, наприклад, підказувати оптимальний маршрут руху.Ця частина проекту вартістю $ 72 млн розробляється спільно з Міністерством транспорту США.

На думку менеджера програми Емілі Сильверман, нові технології покращать життя денверцев.Наприклад, розумні ліхтарі дозволять скоротити «світлове забруднення» і споживання енергії. Населення столиці Колорадо щорічно збільшується на 15 000 чоловік, що загрожує такими проблемами, як пробки і брак доступного житла.Інновації, випробувані в новому районі, допоможуть в їх вирішенні. У разі успіху проекту аналогічні ініціативи можуть бути розгорнуті і в інших американських містах.

Це перший досвід програми CityNow в США, але три роки тому Panasonic успішно завершила будівництво «сталого розумного міста» Фудзівава в 50 км на захід від Токіо.Компанія підключила 1000 будинків до сонячної енергосистеми, яка контролює споживання електрики в режимі реального часу.

Джерело: 3m2.kiev.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно