Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Паркінг в аеропорту “Бориспіль” обіцяють добудувати за півроку

2bed66e87d387a451846cfa40feae407
 

Міністерство інфраструктури планує протягом півроку завершити добудову паркінгу в міжнародному аеропорту “Бориспіль”, йдеться в презентації МІУ, яка представлена ​​міжнародним інвесторам в Києві 24 травня.

Добудова паркінгу буде проходити на умовах державно-приватного партнерства. МІУ сприймає цей проект пілотним, чекаючи в подальшому розширити успішний досвід по взаємодії з інвестором на інші проекти.

Радник міністра інфраструктури Олександра Клітін розповіла “Бізнес НВ”, що мова йде про концесії і тепер потрібно займатися пошуком інвесторів. “Ми як міністерство маємо намір оголосити тендер і запросити консультанта з пошуку інвестора”, – пояснює Клітін. За її словами, консалтингова компанія виконає техніко-економічне обґрунтування проекту, буде контактувати з потенційними інвесторами і збирати пропозиції. “Мета – провести прозорий тендер вже в серпні або вересні цього року”. – каже вона.

“Нам дуже важливо провести проект швидко, і ми маємо повну підтримку від Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Фонду держмайна”, – говорить радник міністра.

Нагадаємо, паркінг біля основного терміналу D аеропорту “Бориспіль” планувалося побудувати ще до футбольного чемпіонату Євро-2012. В кінці грудня 2015 року МІУ розпорядився прискорити проведення конкурсу з відбору інвесторів для реалізації проекту з будівництва.

У лютому 2016 року колишній міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявляв, що в фінансовому плані аеропорту на цей рік передбачено 168 млн. грн. на завершення будівництва паркінгу. За його словами, завершення будівництва було виключено з цільової програми розвитку аеропорту. Екс-міністр пояснював, що є два варіанти вирішення цього питання: або аеропорт добудовує своїми силами, або проводити новий конкурс і відбирають нового підрядника. Зараз за оцінками МІУ, на завершення будівництва паркінгу потрібно близько 100 млн. гривень.

Раніше, в серпні 2015 року суд розірвав договір аеропорту з генпідрядником з будівництва паркінгу і зобов’язав відшкодувати аеропорту основний борг в розмірі 93,4 млн. гривень, а також пеню – 4,1 млн. гривень і судові витрати – 74,3 тис. гривень. Але у вересні 2015 року генпідрядник (ПАТ Будівельне управління № 813) подав апеляцію на рішення про розірвання договору. На сьогоднішній день відкрито кримінальне провадження, так як підряднику було сплачено аванс, який той не відпрацював.

Джерело: delo.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно