Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Парцхаладзе знову зайнявся будівництвом

8010.jpg
 

Будівництво нового сервісного центру, в якому розглядатимуться адміністративні питання і скарги жителів Київської області, планується завершити до березня 2016 року. Його спорудження, за планом, обійдеться місцевому бюджету в 22 млн.грн, а меблі, обладнання та програмне забезпечення обладміністрація розраховує встановити за рахунок спонсорських коштів.

22 грудня 2015 відбудеться презентація проекту зі створення Київською обласною держадміністрацією центру адміністративних послуг «Готово!». Про це повідомив перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.За його словами, вже 14-15 грудня будуть відомі результати проведеного зараз тендеру, на якому вибирається генпідрядник на будівництво об’єкта. До будівництва приступлять після визначення генпідрядника.

Такі швидкі терміни будівництва – близько двох-трьох місяців – пояснюються тим, що об’єкт буде не капітальним, а створеним з швидкомонтованих конструкцій. «По суті, це павільйон», – уточнив Парцхаладзе.

Розміщуватися центр буде прямо біля будівлі КОДА, близько його лівого крила – вздовж вул. Кутузова. Запланований в бюджеті обсяг інвестицій становить 22 млн грн, але, як уточнив Парцхаладзе, в залежності від результатів тендеру ця цифра може бути менше.

Допомагають Парцхаладзе в реалізації проекту інші грузинські експати, які з осені реалізують подібну реформу в Одеській області. Там з жовтня вже працює подібний центр. Як розповів ABCnews один з авторів одеської адмінреформи, колишній заступник міністра юстиції Грузії Георгій Вашадзе, київське будівля матиме площу близько 800 кв. м, працювати п’ять днів на тиждень і вміщати близько 50 операторів.

Можливо, з часом їх кількість збільшать, оскільки, як підкреслюють реформатори, в таких адмінцентри важливий принцип екстериторіальності. Це означає, що отримати необхідну послугу в «Готово!»Зможуть не тільки жителі Київської області, а й кияни, а також приїжджі з інших регіонів. Тому не виключено, що в якийсь момент центр може не впоратися з напливом бажаючих вирішити свої питання за 20 анонсованих хвилин.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно