Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Павло Розенко і Йорг Асмуссен обговорили соціальні реформи

4742.jpg
 

Міністр соціальної політики України Павло Розенко провів зустріч з парламентською статс-секретарем Федерального міністерства праці і соціального забезпечення Німеччини Йоргом Асмуссеном.

Павло Розенко поінформував свого німецького колегу про соціальні реформи, над впровадженням яких сьогодні працює Уряд України.

За словами Міністра, основними напрямками реформ у соціальній сфері є реформування системи надання житлових субсидій, пенсійного забезпечення, соціального страхування, лібералізація і приведення до європейських стандартів трудовогозаконодавства.

“На сьогодні ми вже провели серйозну реформу системи житлових субсидій, щоб у складний для українців період підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги захистити найбільш вразливі верстви населення.Система соціального захисту стає більш адресною, ефективної та зрозумілої для людей “, – зазначив він.

Говорячи про пенсійну реформу, Міністр підкреслив, що Уряд зробив рішучий крок щодо скасування спецпенсій. “Це лише перший, але надзвичайно важливий етап.Другий етап – це запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, розвиток недержавного пенсійного страхування. Відповідний урядовий законопроект вже внесений на розгляд Парламенту “, – підкреслив Павло Розенко.Він також зазначив, що Мінсоцполітики спільно з технічними групами МВФ і Світового банку вже працює над подальшою трансформацією солідарної пенсійної системи.

Міністр соціальної політики зазначив позитивні результати тісної та плідної співпраці урядів України та Німеччини, зокрема у здійсненні реформ.”Та підтримка, яку надає нашій країні Німеччина, зокрема щодо проведення реформ в цей складний час, є для нас надзвичайно важливою”, – підкреслив Павло Розенко.

У свою чергу Йорг Асмуссен запевнив, що Уряд Німеччини і надалі надаватиме підтримку Україні. “Ми усвідомлюємо, що Україна перебуває в складній ситуації, перед вами стоять складні політичні, економічні та соціальні виклики.Однак альтернативи проведенню економічних і соціальних реформ немає. Ми і надалі будемо підтримувати вас “, – зазначив пан Асмуссен.

Джерело: kmu.gov.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно