Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Пайову участь при будівництві в Києві зроблять публічною

AF2RJYkT
 

Депутати Київради анонсували новий порядок оплати пайової участі на будівництво інфраструктури.

«Новий порядок удосконалить формулу обчислення пайової участі. На сьогодні формула налічує 27 сторінок. Ми міняємо формулу нарахування і передбачаємо всього два коефіцієнта. Нарахування пайової участі стане прозорим і простим. Сьогодні забудовник, який хоче сплатити пайову участь, повинен витратити 3-8 місяців, щоб зібрати необхідні документи, визначити суму платежу і підписати договір про пайову участь. Зараз ми розробляємо систему розрахунку і обліку пайової участі. Система буде працювати в один клік, вона повністю виключає контакт з чиновниками. Тобто подача документів буде онлайн, розрахунок пайової участі – онлайн, складання договору – онлайн», – повідомила депутат Київради Ольга Балицька.

Крім того, депутати обіцяють налагодити контроль за надходженням і витрачанням коштів від пайової участі. Сьогодні ця інформація не збирається, а, значить, не відомо, хто із забудовників сплатив, скільки і куди були спрямовані кошти.

«Ми зробимо прозору систему онлайн-звітності. Побачивши будинок, який будується або вводиться в експлуатацію, кожен бажаючий може зайти в систему і подивитися, що це за будинок, скільки метрів будується і яку суму пайової участі сплатив забудовник», – обіцяє Балицька.

Джерело: hubs.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно