Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Передмістя Києва очікує сплеск будівельної активності

4331.jpg
 

Кількість нових будинків у передмісті в найближчі кілька років збільшиться на 30% і обжене первинку в Києві.

Кількість нових будинків у передмісті в найближчі кілька років збільшиться приблизно на 25-30% і пережене пропозицію на первинному ринку нерухомості в Києві. Такий прогноз озвучила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії “АИММ-ГРУП”.

“Сьогодні попит на житло в передмісті продовжує зростати, що пояснюється доступною ціною на квартири і більш широким вибором новобудов у порівнянні з пропозицією в Києві.У найближчій перспективі кількість покупців житла в новобудовах в містах-супутниках столиці збільшиться. Щоб задовольнити попит, будівельні компанії будуть активно розвивати свою діяльність в Ірпені, Вишневому, Бучі, Софіївській-Борщагівці, Петропавлівської-Борщагівці, Вишгороді, Броварах, Борисполі”, – говорить експерт.

За її словами, в містах-супутниках ціни на житло нижче, ніж у Києві на 15-20%, що в умовах низької купівельної спроможності вагомий аргумент для покупця.

“Будувати в передмісті завжди простіше. По-перше, тут легше отримати дозвільну документацію. По-друге, більше вибір земельних ділянок під будівництво і вони дешевше, ніж у Києві. Тут також більше можливостей застосувати відмінні проектні рішення, які підвищать якість об’єкта і його конкурентні переваги “, – говорить експерт.

Джерело: delo.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно