Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Переоформлення дачних будинків у жилі буде здійснюватися безкоштовно

SONY DSC
 

Уряд на засіданні в середу, 29 квітня, підтримав постанову, ініційовану Міністерством регіонального розвитку, про затвердження порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Так, переклад дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки здійснюється безкоштовно органами місцевого самоврядування села, селища, міста, з якими відповідні дачні поселення і садівничі товариства пов’язані адміністративно або територіально.

Для переоформлення дачних і садових будинків у житлові будинки їх власники або уповноважені ними особи подають до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, а в разі відсутності в сільській раді виконавчого органу – сільському голові ряд документів. А саме: заяву за встановленою формою, копію документа про право власності на дачний або садовий будинок, письмова згода співвласників на переклад такого будинку в житловий і звіт про проведення технічного огляду дачного або садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів місцева рада протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного або садового будинку в житловий будинок або про відмову в перекладі. У триденний термін власнику повідомляють про рішення щодо переведення дачного або садового будинку в житловий будинок.

У разі відмови власник має право повторно подати документи до відповідного органу влади.

Джерело: ubr.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно