Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Перевод житла в нежитловий фонд обмежать

4800.JPG
 

На перших поверхах будинків стане складніше відкрити магазин. Треба буде отримувати згоду всіх сусідів.

Комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення, згідно з яким переводити житлові приміщення в нежитлові можна буде тільки за згодою всіх сусідів.

Згідно з проектом рішення, Положення буде застосовуватися як для перших і других поверхів, так і для майстерень і творчих спілок, які розташовані на верхніх поверхах житлових будинків.

Тепер власник, який має намір перевести житлове приміщення в нежитлове повинен надати в Департамент містобудування та архітектури не тільки копію про право власності, схему про місцезнаходження земельної ділянки, кадастрову довідку, фото фіксацію імістобудівний розрахунок, а й документ, що свідчить про надання згоди усіма власниками суміжних квартир.

Також об’єкти не можуть бути переведені у нежитлові, якщо в них хочуть розмістити громадські туалети, похоронні бюро (крім офісів), пункти прийому склотари, спеціалізовані установи та підприємства, експлуатація яких може призвести до забруднення території тапункти побутового обслуговування населення в яких застосовується легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини.

Проект рішення буде винесено на пленарне засідання Київради, яке відбудеться 2 липня, як невідкладний.

Джерело: 100realty.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно