Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Перепланування без втручання в несучі конструкції не потребують жодних дозволів

267.jpg
 

Уряд виступає за скасування вимог щодо отримання дозволу виконавчого комітету рад на виконання робіт з переобладнання та перепланування житлового будинку або приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції абоінженерні системи.
Розроблені Мінрегіоном зміни до чинного законодавства щодо скасування таких вимог Кабінет Міністрів України схвалив на засіданні 25 червня, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переобладнання і перепланування житлових приміщень» усуває подвійне регулювання одних і тих же процедур, уніфікує їх і спрощує.

Документ передбачає також визначення переліку об’єктів будівництва та будівельних робіт, які можуть проводитися без отримання документа, що дає право на їх виконання, і після завершення яких об’єкт не вимагає прийняття в експлуатацію.

Крім того, поняття «об’єкт будівництва» законопроектом поширюється на частини будівель і споруд, якими, зокрема, є квартири в багатоквартирних житлових будинках.За словами фахівців, це забезпечить можливість здійснення реконструкції та капітального ремонту таких квартир згідно з містобудівним законодавством.

Отже, після набрання чинності даного закону, переобладнання та перепланування не потребують жодних дозволів, а здійснення реконструкції та капітального ремонту квартир, інших частин будівель і споруд буде значно спрощена.

Їх категорія складності як окремого об’єкта будівництва буде нижче, що суттєво вплине на вимоги з експертизи проекту та дозвільні процедури.

Джерело: kbu.org.ua

Возможно, Вам также будет интересно