Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Переселенцям з Криму і зони АТО пропонують брати кредити і будуватися на селі

418.jpg
 

Громадянам України, які змушені були покинути свої житла на тимчасово окупованій території нашої країни, пропонують орендувати на Херсонщині земельні ділянки і будувати житло в кредит.
Так, сьогодні на Херсонщині під будівництво житла для переселенців виділено 4 783 земельних ділянки загальною площею понад 1 тис. га.Згідно з рішенням, прийнятим обласною владою, громадяни зможуть оформити ці ділянки в оренду і користуватися ними до закінчення будівництва будинків.Будувати житло їм пропонують за програмою індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”, яка передбачає довгострокове кредитування під 3% річних.

Взяти кредит на будівництво зможуть тільки працевлаштовані громадяни.За словами начальника обласного Центру зайнятості Євгенія Єрашова, Херсонщина готова надати їм 1801 вакантне робоче місце.Як повідомив Єрашов, в служби зайнятості звернулися 93 людини (з них: 48 кримчан, 44 жителя Донецька та 13 – Луганська), з яких вже працевлаштовані 36 осіб.

У підсумку, коли будівництво буде закінчено і людина оформить своє право на нерухоме майно, він зможе викупити земельну ділянку.В облдержадміністрації стверджують, що забудовник здає житло “під ключ” (передбачувані варіанти будинків – на фото внизу), терміни будівництва займають від 60 до 90 днів. При цьому термін гарантії становить 50-60 років.

– Сьогодні документи на отримання земельних ділянок оформляють 87 осіб. вони будуть тут жити і працювати, побудують тут свої будинки, будуть ростити тут своїх дітей.Вони повинні стати повноцінними членами територіальної громади Херсонської області, – вважає губернатор Херсонщини Юрій Одарченко.

Джерело: khersonline.net

Возможно, Вам также будет интересно