Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Перший у світі дерев’яний хмарочос зведуть у Амстердамі

3-0
 

Це 21-поверховий будинок, швидше за все, стане найбільшою дерев’яною баштою в Голландії, Європі і, можливо, в усьому світі. Перешкодити цьому може тільки будівництво ще більшого дерев’яного хмарочоса, оскільки таких проектів зараз архітектурні бюро пропонують досить багато. Найбільший з них-300-метрова вежа Barbican, яку, однак, не збираються будувати навіть у далекій перспективі.

Вежа ж Dubbed Haut почне будуватися в 2017 році і за планами буде закінчена повністю до 2019 року. Призначення будівлі – повністю житлове, і воно буде складатися з 55 фешенебельних апартаментів, підземного паркінгу та зимового саду, відкритого для всіх. Технічно вежу планує будувати з CLT – поперечно ламінованої деревини, яка буде поставлятися у вигляді готових панелей. Матеріал цей будуть попередньо обробляти на заводі, панелі трохи важать і мають високу структурну міцність. Крім того, будівлі з них досить легко монтуються і мають високу пожежобезпечність.

Будівля є частиною великого девелоперського проекту в районі Амстелквартіер, який буде включати в себе близько 4000 квартир, а також комерційні та офісні приміщення.

Джерело: enki.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно