Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Первинка економ-класу в наступному році може подорожчати на 10-15% – експерт

8100.jpg
 

Стабілізація валютного курсу в Україні поряд з відносно високим попитом на дешеве житло може призвести до збільшення вартості квартир у новобудовах економ-класу на 10 – 15% вже наступного року.

Таку думку в ході прес-конференції озвучив голова ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов.

“Якщо не відбудеться чергової девальвації гривні, то в 2016 році ми очікуємо 10 – 15% зростання в цьому сегменті (економ-класу – УНІАН)”, – сказав він.

За його словами, цінова стабілізація, яка спостерігається на ринку первинного житла в останні місяці, – це результат стабілізації курсу гривні, і в разі подальшого зниження курсу українська нерухомість відновить своє падіння.

Експерт зазначив, що найбільшим попитом зараз користуються саме дешеве житло і не виключено, що це тенденція продовжиться і в наступному році.

“Дво- і трикімнатні квартири економ-класу зараз мають найвищий попит, можна сказати, що за ними черзі стоять в таких великих містах як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів та Одеса”, – сказав він.

У теж час, за словами експерта, у більш дорогих новобудовах – бізнес-класу і “елітки” особливого зростання в наступному році чекати не варто, так як на них практично немає попиту.

“Ми бачимо дорогі пропозиції, які довгий час виставлені на продаж, зокрема в Києві на вулиці Грушевського, де ціни вже три – чотири рази опустили, а покупця все-одно немає”, – зазначив він.

Ротов також підкреслив, що зростання в економ-сегменті не здатний зробити істотного впливу на ринок нерухомості в цілому, тому говорити про вихід зі стану стагнації ще рано.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно