Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Philips пропонує управляти світлом зі смартфона

9567.jpg
 

Ця платформа пропонує управляти звичними нам предметами за допомогою смартфонів. Майданчиком для початкової реалізації об’єднаної технології PoE і LED від Philips став інноваційний центр The Watt Family Innovation Center, який розташований на території Університету Клемсона.Саме тут Philips встановила унікальну систему внутрішнього освітлення з використанням об’єднаної технології PoE і LED-світильників.Вони підвищать ефективність використання робочого та навчального простору, оптимізують управління інфраструктурою будівлі і підвищать його енергоефективність. Нове рішення забезпечує до 70% економії енергії в порівнянні з традиційними способами освітлення.

Енергоефективність досягається завдяки інтелектуальному PoE-рішенням, яке аналізує інформацію з датчиків присутності, встановлених на кожному світильнику.Світло буде автоматично вмикатися або вимикатися в залежності від того, чи знаходиться хтось в приміщенні.Інноваційне рішення Philips Envision Manager дозволить контролювати всю освітлювальну систему через єдиний пульт управління, що дасть можливість віддаленого доступу і контролю по мережі з будь-якого авторизованого комп’ютера, смартфона або планшета.Це гарантує, що потрібну кількість світла буде забезпечено тоді, коли це дійсно необхідно.«Інноваційний центр The Watt Family Innovation Center є прикладом для всіх прогресивних навчальних закладів, які, як і Університет Клемсона, прагнуть мотивувати своїх студентів; щоб ті, заручившись підтримкою лідерів індустрій і уряду країни, надихалися нарозробку і розвиток ідей, здатних змінити світ, – каже Емі Хантінгтон, президент Philips “Світлові рішення” в Америці. – Університет Клемсона став першим навчальним закладом в США, який отримав можливість оцінити переваги системи освітлення на базі Power over Ethernet.Центр може ефективніше контролювати внутрішню інфраструктуру будівлі, економити електроенергію і скорочувати інші витрати. Ми пишаємося тим, що наші світлові рішення стали частиною цього інноваційного навчального закладу ».

У Центрі також встановлено найбільший в США медіафасади на базі рішення Philips iColor Flex LMX gen2, з використанням гнучких ниток високої інтенсивності, повнокольорових світлодіодних вузлів і інтелектуального кольорового освітлення.Екран встановлений на фасаді Центру і представляє собою цифровий полотно, що відтворює повідомлення, видимі на всій території кампуса. Такий спосіб комунікації не тільки підвищує згуртованість студентів, а й є унікальною складовою іміджу університету.Медіафасади складається з понад 45 000 індивідуально керованих світлових точок, що дозволяє створювати неймовірні ефекти і масштабні інсталяції. «Установка такого унікального світлового рішення демонструє прагнення Університету Клемсона до інноваційного розвитку.Philips – унікальний партнер: їх розробки в області освітлення дозволять нам не тільки тримати курс на сталий розвиток, а й дадуть можливість більш ефективно використовувати будівлю і, при необхідності, коригувати способи його експлуатації, – каже доктор ЧарльзВатт, випускник Університету Клемсона і засновник Центру Watt Family Innovation Center. – Ми дуже цінуємо партнерство з Philips і ті рішення, якими вони оснастили наше нове приміщення на території Університету ».

Джерело: 4pda.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно