Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Під Києвом може з’явитися концесійна дорога

17293.jpg
 

За словами в.о. “Укравтодору” Славоміра Новака, між Києвом і Білою Церквою може з’явитися платний автобан.
В.о. глави Держагентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) Славомір Новак вважає несвоєчасним проект Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва.”Поки в країні недостатньо грошей на ремонт існуючих, говорити про будівництво нових великих проектів передчасно. Краще використовувати ці кошти на поліпшення стану існуючих доріг, ніж побудувати 40 км нової дороги.Так, проект Великої кільцевої автомобільної дороги важливий для Києва, але не має такого значення для всієї країни “, ─ сказав Славомир Новак.

Аналогічної думки він і про долю окружних доріг навколо інших міст-мільйонників. “У мене дуже практичний підхід.Ми можемо говорити про будівництво окружних доріг, тільки якщо є гроші на ці проекти. Або є інвестор, приватна компанія, яка хоче будувати тут дорогу в рамках концесії або приватно-державного партнерства.У нас на сьогодні є три компанії, які висловили такі наміри, серед них китайські. Вони бажають будувати дороги за свій рахунок, а потім держава буде з ними розраховуватися “, ─ повідомив Славомир Новак.

Він підтвердив, що у ділянки Краковец─Львов міжнародної траси Гданськ-Одеса велика ймовірність стати першою “концесійної ластівкою”.”Це дуже важливий для економіки України проект, і він може бути реалізований в найкоротші терміни після внесення зміни в законодавство. На цьому тижні ми розмовляли з главою транспортного комітету парламенту про фінальних зміни в законопроект.Якщо вони будуть прийняті, то вже в цьому році можна починати перші переговори з приватними інвесторами “, ─ сказав Славомир Новак.

Друга дорога, у якої великі шанси стати концесійної, може з’явитися в київській області. “Моя пропозиція – Біла Церква – Київ.Там велика інтенсивність руху і може бути притягнутий банківський ресурс “, ─ повідомив Славомир Новак. Він нагадав, що для ефективної концесію автодоріг необхідна інтенсивність не нижче 18 тис. Автомобілів на добу платного трафіку.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно