Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Під Києвом побудують доступне житло вартістю 4,5 тис. грн за кв.м

5721.JPG
 

Проект житла, де квадратний метр коштуватиме не більше 4,5 тис. Грн, розробили в рамках конкурсу “Будівельної палати України” за програмою “Доступне житло”.

– На будівництво такого 17-квартирного будинку потрібно чотири місяці, – розповідає автор проекту 47-річний Володимир Брунько, директор Інституту програмування. – Але це – без урахування дозвільних процедур. Вони іноді займають багато часу.Трапляється, що здача об’єкта затягується до півроку. Наш проект вже в розробці. Будуємо перші будинки у приміській зоні Києва – в селах Петрівське, Білогородка та Ясногородка. Таку квартиру зможе дозволити собі хто завгодно.

– Житло площею 30 – 35 квадратних метрів обійдеться максимум в 8000 доларів (за нинішнім курсом це близько 170 тис. Грн.), – Продовжує Володимир Брунько. – Дешевше пропозиції не знайти. Основні переваги такого житла – його енергоефективність.Плюс – незалежність від зовнішніх мереж. Підводимо тільки електропостачання. Газ не потрібен. Воду та каналізацію проводимо на місці. Тому це повністю автономне житло.

Будинки будуть мати по три поверхи і по дві секції. У кожній секції – по дев’ять квартир.Передбачена також вільне планування і можливість зміни кількості квартир на поверсі. Стіни і фасад – з газоблоків. Це – найпоширеніший будівельний матеріал. Він теплозберігаючі, міцний і стійкий до низьких температур і високої вологості.Будинок буде, як своєрідний термос – накопичувати і утримувати тепло. І взимку, і влітку передбачений клімат-контроль. Цього будуть досягати за рахунок регулювання температури каркаса будинку.

Внутрішні опоряджувальні роботи не входять у вартість житла. Але навіть з ними ціна 1 кв.му не перевищить 5,5 тис. грн.

Джерело: ibud.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно