Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Під Києвом відкрили найпотужніший в Україні біогазовий завод

7413.jpg
 

Про це повідомила Київська обладміністрація.

У селищі міського типу Рокитне відкрилася перша черга біогазового комплексу, але навіть ця установка є найпотужнішою біогазової установкою в Україні та однією з найбільших у країнах Східної Європи.Одержуваної електроенергії цієї установки достатньо для забезпечення потреб близько 800 приватних будинків.

Установка для отримання біогазу працює на жомі, кукурудзяному силосі, сорго і відходах органіки.Після когенерації газ, що виділився в результаті хімічної реакції, перетворять на електричну енергію, яка надійде в загальнодержавну мережу по «зеленому тарифу».З 44 млн м³ газу, які планують виробляти, отримають 19 мегават електроенергії і стільки ж теплової.

Крім біогазу, залишається дефекат. Це екологічно чисте добриво, в якому міститься кальцій, фосфор і азот в рідкій і твердій фракціях.Це добриво можна використовувати в сільському господарстві, і тоді витрати на мінеральні добрива в сільському господарстві значно знизяться.

Для реалізації будівництва першої черги комплексу з виробництва електроенергії з біогазу були залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Загальна сума інвестицій у будівництво склала 280 млн грн.

Переробка органічних відходів є не тільки завданням окремо взятого заводу і держави або Євросоюзу. Кожен з жителів міста може внести свій внесок у вирішення цієї проблеми.Оскільки проблема не вирішена на державному рівні, як, наприклад, у Швеції, можна утилізувати харчові відходи в домашніх умовах. На сайті президента можна підписати петицію про прийняття закону, який передбачає роздільний збір сміття.Інші відходи можна здавати в місця, зазначені на інтерактивній карті.

Джерело: ibud.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно