Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Під загрозою знесення: незаконні споруди Києва

1255.jpg
 

На офіційному сайті організації «Збережи старий Київ» перераховано не менше п’ятдесяти проблемних будов в сегменті житлової та комерційної нерухомості.
Дана організація – громадянська ініціатива, спрямована на боротьбу з незаконними будівництвами.

У центрі досліджень і аналітики «Інститут міста» виявили вже понад 1000 порушень Генплану столиці.І деякі з протиправних будівництв, на думку директора центру, Олександра Сергієнка, необхідно демонтувати – внести зміни в будівельний процес можливості на сьогоднішній день немає.

Не настільки категоричний у своїх висловлюваннях Максим Мартинюк, керівник архітектурно-будівельної інспекції.Щороку його організація бере участь і виграє десятки судів, в яких розглядаються питання про необхідність зносу тих чи інших об’єктів неправильної забудови. Але реально зносять мінімальний відсоток таких знань.Причина банальна – відсутність коштів на знесення. За словами Максима, рішення про демонтаж, в більшості випадків, не містить конкретних приписів про те, кому належить це робити.І навіть якщо забудовнику наказано самому знести верхні поверхи, а він не виконає даний припис унаслідок відсутності спеціалізованого обладнання, грошових коштів або кваліфікованих фахівців, це не буде розцінено як злісне ухилення від вердиктусуду. Таким чином, багато власників протиправної нерухомості зберігають своє майно, всупереч розпорядженню суду.

Не далі як у поточному році в столиці в особистій присутності мера знесли всього один протиправний об’єкт – споруда, розташована в Печерському районі Києва.

Які ж будови перебувають в зоні ризику і в найближчому майбутньому можуть бути демонтовані?

До переліку об’єктів, по яких були виграні судові розгляди і які повинні бути частково або повністю демонтовані в 2014 році, увійшли 2-поверховий будинок на перетині проспекту Л. Курбаса та вулиці Ю.Гната, ресторан «Лотос» на території Гідропарку, житловий комплекс «Перлина Троєщини», придорожній сервіс на бульварі Дружби Народів, житловий комплекс «Печерський Бастіон», автозаправні станції Shell на вулиці Електротехнічній та проспекті Космонавта Комарова,житловий комплекс «Мозаїка» в Голосіївському районі та кілька інших об’єктів житлової та комерційної нерухомості.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно