Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підписано договір про будівництво в Києві 4-й гілки метро

18268.jpg
 

Мер Києва Віталій Кличко і заступник голови правління China Pacific Construction Group го Уін підписали угоду про співпрацю по реалізації проекту з будівництва четвертої лінії метро в Києві.
Про це повідомили в прес-службі мера.

Угода передбачає створення робочої групи з українських і китайських фахівців, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту.

Вартість будівництва оцінюється в 2 млрд. Дол. США, при цьому 85% від прогнозованої вартості проекту буде забезпечено за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

“Можливість залучення цього кредиту розглядається Україною з наданням державних гарантій на повернення кредитних коштів. Термін повернення кредиту – від 15 до 20 років. При цьому процентна ставка буде предметом переговорів”, – підкреслив мер.

Проект передбачає будівництво нової лінії метрополітену протяжністю майже 18 км з 13-ма станціями. Також буде побудована пересадочна лінія протяжністю 1 км між кільцевої електричкою і нової четвертої лінією.Передбачається, що термін будівництва – 5 років.

“Розвиток транспортної інфраструктури є одним з головних пріоритетів для столичної влади. Один з важливих проектів – добудова Подільсько-Воскресенського моста.І переговори про добудову моста ми ведемо з німецькими інвесторами. А коли буде готовий міст, це дасть можливість для наступного кроку – будівництва четвертої лінії столичного метро на Троєщину “, – зазначив Віталій Кличко.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно