Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підсумки 2016 року на будівельному ринку Києва

46466
 

Складний 2016-й рік дивував ринок новими проектами, потрясав гучними скандалами, ставив складні завдання і вшановують кращих. За цей рік Київ і його передмістя охопив будівельний бум. У столиці та околицях будується і, що ще важливіше, вводиться в експлуатацію стільки житла, скільки не було за кілька останніх років.

Можливо, тому почастішали випадки протестів як з боку щиро переживають через бездумні будівництв городян, так і професійних бізнесменів, які заробляють на блокуванні будівництв. Такі події показали, наскільки важливою є координація дій місцевих властей і забудовників, як важливо мати стратегію розвитку міста і розуміти закони його розвитку. Саме повна або часткова відсутність усіх цих складових створило поточну ситуацію загальної недовіри, невдоволення і роздратування.

При цьому важливо, що навіть в таких умовах професійним девелоперам вдається будувати, знаходити спільну мову з громадськістю, вводити будинки в експлуатацію і розвивати ринок. ABCnews поцікавився, яким же був для них 2016-й.

Начальник відділу маркетингу ГК “Фундамент” Євген Смирнов

Рік, що минає 2016 рік ознаменувався повільним, але впевненим ростом ринку нерухомості. Вперше за кілька років ринок показував стабільне зростання протягом року, і така тенденція не може не радувати.

Відносно значущих подій на ринку, не можу не відзначити загальний страйк будівельників і спроби міста врегулювати взаємовідносини громадськості та забудовників, що, безумовно, сприятиме подальшому позитивному зростанню ринку в 2017 році.

Радник президента Української державної будівельної корпорації “Укрбуд” Олександр Лятамбор

У великому бізнесі, а будівельний – не виняток, іноді найкраща новина – це відсутність поганих новин. Тобто, хоча б відносна стабільність. Хоча рік, що минає, був непростим, але галузь все-таки живе: нові будинки вводяться в експлуатацію, запускаються нові проекти. Можу сказати, що 2016 й був для “Укрбуду” досить напруженим: ми здали 13 житлових будинків і почали 12 нових проектів, з них три – бізнес-класу і дев’ять – в економ-сегменті.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно