Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підвищення мінімальної зарплати призведе до збільшення кількості і якості робочих місць

16236.jpg
 

За словами прем’єра, на сьогодні є тенденції до зростання кількості і якості робочих місць.
Підвищення мінімальної зарплати призведе до збільшення кількості і якості робочих місць, а зростання цін не вийде за межі сезонних коливань, заявляє прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Згідно з повідомленням прес-служби Кабінету міністрів України, січневі статдані свідчать про позитивний вплив на економіку підвищення вдвічі мінімальної заробітної плати до 3,2 тис. Грн: створено 28 тис.нових підприємств, на 16% скоротилася чисельність безробітних, відбувається детінізація економіки. “Ми вважаємо, що мінімальна заробітна плата – це правильний крок.Лютий і березень чітко покажуть, що у нас є збільшення кількості підприємців, збільшення мінімальної заробітної плати, середньої заробітної плати для українців, при тому, що ціни будуть залишатися в межах сезонних коливань без будь-яких інших додатковихінфляційних процесів “, – сказано в повідомленні з посиланням на слова прем’єра.

За словами голови Державної фіскальної служби Романа Насирова, в січні було закрито 156 тис. Фізичних осіб-підприємців, з них 16,4 тис. – Реально працюючих.

У січні 2017 року було зібрано ПДФО на 40% більше, майже 2,9 млрд грн, ніж у січні 2016 року, ЄСВ – на 700 млн грн більше. У порівнянні із запланованими надходженнями ЄСВ це додатково 1,8 млрд грн, або 20%.”Починаючи з січня, ми бачимо наповнення Пенсійного фонду абсолютно нормально, прогнозовано, з істотним перевиконанням планів.Це додаткові кошти, які забезпечать гарантовану виплату всіх соціальних виплат вчасно і потім навіть можна говорити про якесь збільшення “, – зазначив глава УКРІНФОРМ.

У січні було працевлаштовано 45 тис. Чол. Таким чином, на 32%, або на 11 тис.в порівнянні з минулим роком зросла кількість осіб, забезпечених роботою. “Те, що нам розповідають про масові звільнення, хочу доповісти: були попереджені про звільнення 29 тис. чол. в січні 2017 року.Для порівняння з січнем 2016 року кількість тих, кого попередили, на 26% менше. Ці цифри свідчать про те, що, незважаючи на заяви про “зраду” і т.д., факти говорять про інше: ситуація на ринку праці поліпшується “, – сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

Міністр фінансів Олександр Данилюк додав, що економічні дані також свідчать, що після підвищення вдвічі мінімальної зарплати відбувається детінізація економіки і заробітні плати виходять з тіні.

Джерело: interfax.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно