Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підвищення тарифів на газ потягне ЖКГ до дна.

2660.jpg
 

Різке підвищення тарифів на газ для населення призведе до того, що українці перестануть платити за житлово-комунальні послуги.

Різке підвищення тарифів на газ для населення призведе до того, що українці перестануть платити за житлово-комунальні послуги. І від цього постраждає сфера ЖКГ.Такої думки дотримується голова Комітету економістів України Андрій Новак, передає “Україна Комунальна”.

“У такій ситуації (після різкого підвищення тарифів на газ, – ред.) Ми можемо зіткнутися з масовою несплатою (за послуги, – ред.) ЖКГ.Ми можемо повернутися в 90-і роки, коли борги в комунальній сфері становили 90% “, – попередив експерт.

Андрій Новак зазначив, що не можна засуджувати людей, які не платитимуть за послуги ЖКГ в умовах катастрофічного подорожчання продуктів і ліків.

“Сім’ям, де один або двоє дорослих не працюють, зараз доведеться непросто. Коли їм прийде величезна квитанція на послуги ЖКГ, людям доведеться вибирати – на чому економити: на їжі або на послугах ЖКГ. Природно, людина заплатить за їжу, адже за неї він не може не платити.Так з місяця в місяць формуються борги за комуналку. Це призводить до того, що сфера ЖКГ страждає “, – пояснив економіст.

Нагадаємо, вчора глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що Україна узгодила з МВФ підвищення тарифів на газ на 280%, на тепло – на 66%.

Примітно, що екс-Міністр ЖКГ Олексій Кучеренко в інтерв’ю “Україні Комунальній” заявив, що перед тим, як говорити про якісь “ринкових” цінах на газ, підвищення цін на газ для населення, потрібно цей ринок газу створити. На сьогоднішній день ринку не існує.

Також, пан Кучеренко висловив думку, що сьогодні формування тарифів є непрозорим. Немає процедури доступу до всіх первинних документів в тарифах природних монополій та первинних ринках. Всі законспіровано.І це створює атмосферу тотальної недовіри до тарифів.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно