Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підвищення тарифів на “світло” можуть урізати

7395.jpg
 

Голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Дмитро Вовк не виключає можливості відмови від п’ятого етапу підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів (населення), якезаплановано на березень 2017 року. “Ми вживаємо всіх заходів, щоб навіть п’ятого етапу не було. Не все від нас залежить, але всі заходи щодо зниження вартості ми приймаємо на всіх ланках: і у виробництві, і в передачі, і в структурі, на всіх напрямках “, – сказав він.

За його словами, в лютому 2015 року, при ухваленні постанови про п’ятиетапний підвищення цін на електроенергію для населення, було дуже важко спрогнозувати на два роки вперед енергобаланс і всі макропоказники, які впливають на рівень цін.

Вовк також звернув увагу, що прогнозна оптова ринкова ціна (ОРЦ) на електроенергію досі зберігається на рівні липня поточного року. “Ми сподіваємося, що навіть весь перший квартал вона не переглядатиметься”, – додав глава НКРЕКУ.

Як повідомлялося, рішення про поетапне (з 1 квітня 2015 року, з 1 вересня 2015 року, з 1 березня 2016 року, з 1 вересня 2016 і з 1 березня 2017 року) збільшення тарифів на електроенергію для населення НКРЕКУ прийняла наприкінці лютого 2015- го.

НКРЕКУ затвердила всі п’ять підвищень одним документом. Вони впроваджуються автоматично.

Прогнозна оптова ринкова ціна електроенергії з урахуванням передбачуваної структури її виробництва перераховується НКРЕКУ щомісяця.Енергопостачальні компанії враховують прогнозну ринкову ціну електроенергії при розрахунку роздрібних тарифів на неї.

Джерело: segodnya.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно