Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підвищення тарифів призведе до краху системи ЖКГ

70130
 

Віталій Кличко, мер міста Києва повідомив, що підвищення тарифів призведе до збільшення цієї цифри вдвічі, що спричинить за собою колапс системи ЖКГ.

«Підвищення тарифів може призвести до колапсу житлово-комунальної сфери.На сьогоднішній день борги за оплату житлово-комунальних послуг тільки в Києві складають більше 1 мільярда гривень. Існує велика загроза, що через підвищення тарифів заборгованість може зрости вдвічі, а це – шлях до колапсу ЖКГ», – повідомив градоначальник.

«Підняття тарифів сьогодні найболючіше питання для населення. І наше завдання зробити так, щоб люди могли оплачувати рахунки. Тарифи підвищуються, але пенсії і зарплата залишаються на тому ж рівні. Ми звернулися до парламенту і уряду скасувати постанову 758 і переглянути тарифи. Мораторій, ухвалений Київрадою, буде діяти до 1 жовтня і, сподіваюся, що цього часу парламент і уряд знайдуть спосіб зробити так, щоб тарифи були справедливими», – підкреслив мер Києва.

Глава столиці підкреслив, що на сьогоднішній момент, ні міста не зможе витримати відшкодування різниці в тарифах.

«Сьогодні проблему тарифів, які не встановлює місцева влада, намагаються перекласти саме на її плечі. Бюджет жодного міста, і столиці теж, не витримає навантаження, якщо ми самостійно компенсувати цю різницю в тарифах. Уряд вже скасував компенсацію за проїзд пільговиків в київському транспорті. І сьогодні столичний бюджет відшкодовує ці кошти перевізникам, а велика кількість людей може пересуватися по місту безкоштовно», – зазначив мер.

Джерело: budport.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно