Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підвищення тарифів ЖКГ призведе до розвалу України

2390.jpg
 

Ще одне різке підвищення тарифів ЖКГ, на якому наполягає Міжнародний валютний фонд, призведе до масових протестів, Майдану 3.0 і в підсумку до остаточного розвалу України.

Таку думку висловив професор Національної академії державного управління при президентові України, директор спеціальних проектів НТЦ “Психея” Геннадій Рябцев у коментарі РІА “Новости”.

“Якщо всі подальші підвищення тарифів будуть видаватися за волю народу, то держава Україна навряд чи проіснує до кінця року”, – сказав він.

У свою чергу, голова Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич зазначив, що якщо просто підвищити тарифи ЖКГ, люди не будуть платити. “Ми прийдемо в таку ситуацію, звідки виходу не буде”, – зазначив він.

Як повідомлялося, житлово-комунальні послуги в листопаді після підвищення тарифів не оплатили 28,3% українців, за даними Державної служби статистики України. Тим часом у листопаді 2013 цей показник становив усього 1,2%.Експерти побоюються, що в майбутньому кількість людей, які ігнорують платіжки, буде тільки зростати.

Джерело: minprom.ua

Возможно, Вам также будет интересно