Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Підвищення тарифів ЖКГ – це вимога олігархів, а не МВФ, – експерт

2749.jpg
 

За статистикою падіння темпів оплати послуг ЖКГ населенням зафіксовано ще починаючи з минулого року, а вимога підняти тарифи на комунальні послуги – це бажання олігархів, а не Міжнародного валютного фонду.

Про це на прес-конференції заявив директор аналітико-дослідницького центру «Інститут міста» Олександр Сергієнко.

«Швидше за все, підвищення тарифів ЖКГ – це вимога олігархів, а не МВФ.Зрозуміло, що уряд в ситуації, що склалася підпишеться хоч кров’ю у самого чорта, щоб отримати кредити. Але чи вирішить це проблему, чи зможе населення платити, враховуючи зростання цін на все, це велике питання.У Нацкомісії з регулювання енергетики сидять агенти впливу олігархів, і ніхто не хоче з ними сваритися », – зазначив він.

А.Сергієнко зазначив, що ще починаючи з минулого року стрибок тарифів виявився непідйомним для українців: квартплата зросла на 30%, водопостачання – на 39%, водовідведення – на 71%, електроенергія для населення – на 11%, газ – на 63%, гаряча вода та опалення – на 63%.

«На сьогоднішній день, платити втричі більше за тарифи люди не зможуть. Ніколи реформи не будуть прийматися населенням, якщо уряд не почне з змін, реформ на самому верху, там, де крутяться дуже великі гроші », – резюмував він.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно